TECHNOLOGIA

KREUJEMY TWOJE WNĘTRZE

CREADOOR to najwyższej jakości zintegrowane zabudowy wewnętrzne, w których skład mogą wchodzić drzwi wewnętrzne, panele ścienne oraz fronty meblowe. Podstawą Naszych drzwi jest wyselekcjonowane oraz sezonowane drewno sosnowe. Zarówno rama skrzydła jak i jego wypełnienie oraz cała ościeżnica wykonane są z klejonki drewnianej. Wykończeniem drzwi jest fornir (naturalny lub modyfikowany) lub lakier kryjący w dowolnym kolorze palety barw RAL/NCS (półmat lub wysoki połysk).

Fronty meblowe oraz panele ścienne wykonane są z płyt MDF i wykończone fornirem lub lakierem kryjącym w zależności od potrzeb klienta. W przypadku pełnej zabudowy ściennej, która może zawierać drzwi, fronty i panele ścienne, całość sprawia wrażenie spójnej, identycznie wykończonej płaszczyzny.

WZORY umieszczone na naszych produktach to precyzyjnie wykonana grafika 3D z widoczną i wyczuwalną głębią. Wzór może być dostarczony przez Ciebie lub przygotowany przez naszych grafików uwzględniając Twoje sugestie i upodobania. Na wybranych przez Ciebie elementach jesteśmy w stanie wykonać dosłownie wszystko. Desenie występują w dwóch wariantach wykończenia: naturalnym lub lakierowanym na dowolny kolor (RAL/NCS).