DRZWI BEZPRZYLGOWE ZE WZOREM

Drzwi konstrukcji drewnianej bezprzylgowe ze wzorem

Drewniane drzwi bezprzylgowe charakteryzują się tym, że skrzydło drzwiowe po zamknięciu znajduje się w jednej płaszczyźnie z opaskami ościeżnicy.

Drewniana ościeżnica obejmuje mur z obu stron otworu drzwiowego.
Drzwi wyposażone są standardowo w minimum 3 zawiasy, uszczelkę oraz zamek magnetyczny. Posiadamy w ofercie drzwi otwierane na zewnątrz oraz do wewnątrz (rewersyjne).

KOLEKCJA GEOMETRIA

Kolekcja GEOMETRIA to drzwi dla tych, którzy cenią wyrafinowany detal.
Delikatna grafika dekoruje skrzydło drzwiowe nie odciągając uwagi od reszty wnętrza.
Jest to idealna alternatywa zarówno dla klasycznych jak i nowoczesnych modeli drzwi.
Dzięki temu, że kolekcja dostępna jest w wersji drzwi bezprzylgowych jak i w wersji drzwi w ukrytej ościeżnicy, jesteśmy w stanie dopasować się do każdego wnętrza.

Zapoznaj się z całą kolekcją i wybierz swój model kolekcji GEOMETRIA.

entrance-door

Możliwości wykończenia:

- przygotowanie do malowania farbą ścienną
- fornir naturalny
- fornir modyfikowany
- laminat
- lakier kryjący z palety barw RAL / NCS
- Bejca

Dostępne w wybłyszczeniu: mat / półmat / połysk. Powłoki lakiernicze posiadają atest o podwyższonej odporności ogniowej.

measurement-vertical

Wszystkie komplety drzwiowe wykonywane są pod wymiar otworu budowlanego. Skrzydła drzwiowe wyposażone w bezgłośne zamki magnetyczne oraz zawiasy ukryte. Maksymalna wysokość skrzydła drzwiowego: 3000 mm  

W aranżacji wnętrz każdy element znajdujący się w danym pomieszczeniu ma ogromne znaczenie. Nie inaczej jest w przypadku drzwi, które poza swoimi funkcjami praktycznymi, czyli zapewnieniem prywatności i bezpieczeństwa, mają znaczący wpływ na charakter pomieszczenia. Z tego względu powinny być one odpowiednio dopasowane, dzięki czemu będą stanowić perfekcyjne dopełnienie stylizacji wnętrza. Do pomieszczeń w stylu nowoczesnym idealnie sprawdzą się drzwi ukryte w ścianie, które możemy wykonać dla Państwa na specjalne zamówienie.

Drzwi bez framug – Warszawa

Jesteśmy jednym z wiodących producentów drzwi drewnianych w Polsce. Jedną z naszych specjalności są drzwi z ukrytą ościeżnicą, które oferujemy naszym klientom w Warszawie i nie tylko. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest zarówno jakość wykonania, jak i design drzwi wewnętrznych, dlatego też do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej klasy.
Stawiając na naszą firmę, wybierają Państwo profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Podczas tworzenia naszych produktów wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, wiedzę, umiejętności i profesjonalne narzędzia, które umożliwiają nam uzyskanie niesamowitych wręcz efektów. Mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby drzwi, które wyprodukujemy na specjalne zamówienie, były dopracowane w każdym detalu. Jeśli poszukują Państwo firmy, która przygotuje dopasowane do potrzeb i wymagań drzwi ukryte w Warszawie, to doskonale Państwo trafili.

Drzwi bezprzylgowe z ukrytą ościeżnicą

Drzwi bezprzylgowe to obecnie najszybciej rozprzestrzeniający się trend. Znajdziemy je w każdej nowoczesnej inwestycji. Ich popularność wynika głównie z tego, że:

  • są niewiele droższe lub w tej samej cenie, co tradycyjne drzwi,
  • prezentują się niebywale estetycznie i elegancko,
  • można z ich pomocą optycznie powiększyć pomieszczenie,
  • perfekcyjnie wkomponowują się w zabudowy pokryte grafikami, ponieważ nie przerywają ich ciągłości.

Drzwi bezprzylgowe wyposażone są w  zamki magnetyczne, które umożliwiają ich ciche zamykanie. Są uznawane za jedną z najnowszych technologii, jednak nie warto wykorzystywać ich wyłącznie w nowoczesnych aranżacjach.

W Creadoor  wykonujemy drzwi na zamówienie – ozdabiane wyjątkowymi sztukateriami, grafikami czy specjalną fakturą, które doskonale wpasowują się również w kompozycje klasyczne czy modern classic. Wykonujemy zabudowy z wkomponowanymi, ukrytymi drzwiami oraz oferujemy atrakcyjną kolekcję Geometria, w której znajdują się drzwi bezprzylgowe z delikatnym ornamentem w różnych wariantach.

Czym charakteryzują się drzwi bezprzylgowe?

Drzwi bezprzylgowe posiadają ukryte zawiasy, dzięki czemu  tworzą jedną płaszczyznę z opaskami ościeżnicy, co oznacza, że w zależności od aranżacji, po zamknięciu mogą wyglądać jak część ściany – nie licząc drobnej szczeliny między drzwiami a ościeżnicą. 

W klasycznych drzwiach przylgowych obecna jest część konstrukcyjna, nazywana felcem. To właśnie ten wystający element sprawiał, że drzwi częściowo chowały się w ościeżnicy, a częściowo na nią nachodziły. Widoczne były wtedy również zawiasy. Drzwi bezprzylgowe najczęściej są dopasowane kolorystycznie do ościeżnicy albo do barw wykorzystanych podczas urządzania pomieszczenia.