DRZWI ŁAZIENKOWE

Drzwi łazienkowe są otwierane oraz zamykane wiele razy w ciągu dnia – dlatego tak ważne jest, aby były wykonane z dbałością o każdy detal. Po pierwsze, w ich procesie produkcyjnym należy wykorzystać materiały pochodzące od renomowanych dostawców. Po drugie, nad produkcją czuwać powinni profesjonaliści, którzy znają się na swoim fachu. Jeżeli zgadzają się Państwo z nami, że te aspekty są kluczowe do wytworzenia drzwi łazienkowych wysokiej jakości – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która skierowana jest do świadomych klientów, znających swoje potrzeby. 

Profesjonalnie wykonane drzwi łazienkowe

Jeśli stoją Państwo przed decyzją kupna drzwi łazienkowych do swojego domu – chcielibyśmy zaoferować produkty wytworzone w naszym zakładzie. Firma Creadoor powstała z miłości do tradycyjnej sztuki obróbki drewna, która umiejętnie połączona jest ze współczesnym projektowaniem. Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się dostarczaniem swoim klientom wyrobów drewnianych najwyższej jakości. Współpracujemy z jednymi z najlepszych dostawców drewna w Polsce, dzięki czemu towary znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się dużą trwałością oraz żywotnością. 

Zatrudniamy wybitnych technologów, grafików i projektantów wnętrz, którzy pomogą Państwu wybrać wymarzone drzwi łazienkowe. Z kolei nasi doskonali rzemieślnicy, którzy na co dzień pracują w zaawansowanym technologicznie parku maszynowym – dbają o to, by każdy projekt doprowadzony był do końca na najwyższym poziomie. 

Plasma Technology jest innowacyjnym sposobem na ingerencję w strukturę drewna każdego rodzaju. Jest to nasza autorska technologia, która polega na wypalaniu grafik w drzwiach. Plasma Technology to dokładna i trwała metoda pozwalająca na upiększenie powierzchni dowolnym projektem. Może być stosowana na podłożu drewnianym, a także takim, które jest pokryte nowoczesną powłoką lakierniczą. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować drzwi łazieznkowe, które będą dopasowane w każdym calu do wymarzonego projektu mieszkania. 

Gdzie kupić drzwi łazienkowe?

Jeżeli są Państwo mieszkańcami Warszawy lub okolic – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej drzwi łazienkowych. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, które cieszą się świetnymi opiniami. Najważniejszy jest dla nas Państwa komfort – dlatego z chęcią służymy radą oraz pomocą w przypadku wyboru drzwi do łazienki. Zadbamy o to, aby proces kupna należał do prostych oraz przyjemnych.

 

 

 

 

 

 

DRZWI FORNIROWANE ➔

 

 

 

 

 

 

DRZWI LAKIEROWANE ➔

 

 

 

 

 

 

DRZWI UKRYTE ➔

 

 

 

 

 

 

DRZWI STYLIZOWANE ➔

DRZWI FORNIROWANE

DRZWI
LAKIEROWANE

DRZWI
UKRYTE

DRZWI
STYLIZOWANE

Drzwi łazienkowe – jakie wybrać?

Wybór drzwi łazienkowych może przysporzyć wielu problemów, szczególnie jeśli klient ma konkretną wizję tego, jak mają wyglądać. Nasza oferta obejmuje drzwi bezprzylgowe i drzwi w ukrytej ościeżnicy, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Montując wybrany rodzaj w łazience lub pokoju kąpielowym, zyskują Państwo komfort i wygodę wynikającą z dopasowania zastosowanych rozwiązań do własnych preferencji zarówno wizualnych, jak i funkcjonalnych. Nasze drzwi wewnętrzne łazienkowe wyposażone są standardowo w minimum 3 zawiasy, uszczelkę oraz zamek magnetyczny. W ofercie posiadamy zarówno drzwi otwierane na zewnątrz, jak i do wewnątrz (rewersyjne). 

 

W Polsce zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, drzwi łazienkowe montowane w obiektach użyteczności publicznej, muszą otwierać się na zewnątrz pomieszczenia, mieć co najmniej szerokość 0,8 m i wysokość 2 m w świetle ościeżnicy, a w dolnej części – otwory o sumarycznym przekroju nie mniejszym niż 0,022 m2 dla dopływu powietrza. Chętnie wykonamy dla Państwa drzwi dopasowane do obowiązujących przepisów w ramach projektu indywidualnego. Dotyczy to również rynków zagranicznych, w których sprzedajemy nasze produkty. 

Drzwi łazienkowe na wymiar, czyli rozwiązanie idealne 

Drzwi łazienkowe na wymiar to przede wszystkim pewność, że będą idealnie pasować, ale także możliwość eksperymentowania z projektem wnętrza. Znajdą szczególne zastosowanie w łazienkach usytuowanych na poddaszu, gdzie występują ściany skośne. Bez problemu wkomponują się w każdy styl architektoniczny, nadając pomieszczeniom unikatowego charakteru. 

 

Wybierając drewniane drzwi bezprzylgowe, skrzydło drzwiowe po zamknięciu znajdować się będzie w jednej płaszczyźnie z opaskami ościeżnicy, która obejmuje mur z obu stron otworu drzwiowego. W przypadku drzwi w ukrytej ościeżnicy skrzydło drzwiowe po zamknięciu znajdować się będzie w jednej płaszczyźnie ze ścianą, a ościeżnica nie będzie widoczna. Istnieje wiele rodzajów ościeżnic dedykowanych różnym typom drzwi zależnie od zamierzonego efektu. Produkowane przez nas drzwi wewnętrzne łazienkowe mogą posiadać także odmienne wykończenia dopasowane do indywidualnych wymagań Klienta.