DRZWI UKRYTE ZE WZOREM

Drzwi konstrukcji drewnianej ukryte ze wzorem

W aranżacji wnętrz każdy element znajdujący się w danym pomieszczeniu ma ogromne znaczenie.

Nie inaczej jest w przypadku drzwi, które poza swoimi funkcjami praktycznymi, czyli zapewnieniem prywatności i bezpieczeństwa, mają znaczący wpływ na charakter pomieszczenia. Z tego względu powinny być one odpowiednio dopasowane, dzięki czemu będą stanowić perfekcyjne dopełnienie stylizacji wnętrza. Do pomieszczeń w stylu nowoczesnym idealnie sprawdzą się drzwi ukryte w ścianie, które możemy wykonać dla Państwa na specjalne zamówienie.

KOLEKCJA GEOMETRIA

Kolekcja GEOMETRIA to drzwi dla tych, którzy cenią wyrafinowany detal.
Delikatna grafika dekoruje skrzydło drzwiowe nie odciągając uwagi od reszty wnętrza.
Jest to idealna alternatywa zarówno dla klasycznych jak i nowoczesnych modeli drzwi.
Dzięki temu, że kolekcja dostępna jest w wersji drzwi bezprzylgowych jak i w wersji drzwi w ukrytej ościeżnicy, jesteśmy w stanie dopasować się do każdego wnętrza.

Zapoznaj się z całą kolekcją i wybierz swój model kolekcji GEOMETRIA.

entrance-door

Możliwości wykończenia:

- przygotowanie do malowania farbą ścienną
- fornir naturalny
- fornir modyfikowany
- laminat
- lakier kryjący z palety barw RAL / NCS
- Bejca

Dostępne w wybłyszczeniu: mat / półmat / połysk. Powłoki lakiernicze posiadają atest o podwyższonej odporności ogniowej.

measurement-vertical

Wszystkie komplety drzwiowe wykonywane są pod wymiar otworu budowlanego. Skrzydła drzwiowe wyposażone w bezgłośne zamki magnetyczne oraz zawiasy ukryte. Maksymalna wysokość skrzydła drzwiowego: 3000 mm  

W aranżacji wnętrz każdy element znajdujący się w danym pomieszczeniu ma ogromne znaczenie. Nie inaczej jest w przypadku drzwi, które poza swoimi funkcjami praktycznymi, czyli zapewnieniem prywatności i bezpieczeństwa, mają znaczący wpływ na charakter pomieszczenia. Z tego względu powinny być one odpowiednio dopasowane, dzięki czemu będą stanowić perfekcyjne dopełnienie stylizacji wnętrza. Do pomieszczeń w stylu nowoczesnym idealnie sprawdzą się drzwi ukryte w ścianie, które możemy wykonać dla Państwa na specjalne zamówienie.

Drzwi bez framug – Warszawa

Jesteśmy jednym z wiodących producentów drzwi drewnianych w Polsce. Jedną z naszych specjalności są drzwi z ukrytą ościeżnicą, które oferujemy naszym klientom w Warszawie i nie tylko. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest zarówno jakość wykonania, jak i design drzwi wewnętrznych, dlatego też do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej klasy.
Stawiając na naszą firmę, wybierają Państwo profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Podczas tworzenia naszych produktów wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, wiedzę, umiejętności i profesjonalne narzędzia, które umożliwiają nam uzyskanie niesamowitych wręcz efektów. Mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby drzwi, które wyprodukujemy na specjalne zamówienie, były dopracowane w każdym detalu. Jeśli poszukują Państwo firmy, która przygotuje dopasowane do potrzeb i wymagań drzwi ukryte w Warszawie, to doskonale Państwo trafili.

Dlaczego warto wybrać drzwi ukryte?

Drzwi z ukrytą ościeżnicą to rozwiązanie dla osób wymagających, które oczekują od wnętrz dopracowania w każdym szczególe i zależy im na nowoczesnym oraz eleganckim wykończeniu wnętrz na najwyższym poziomie. Drzwi bez framug to nieskończona ilość możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu perfekcyjnie można dopasować je do stylu wnętrza, wkomponować w unikalne wykończenie ściany i optycznie powiększyć przestrzeń.

Drzwi ukryte doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach i niewielkich pomieszczeniach, gdzie ważne jest funkcjonalne zagospodarowanie nawet najmniejszej przestrzeni. To świetne rozwiązanie do niewielkich mieszkań, dzięki czemu przy ścianie można zyskać dodatkowe centymetry lub sprawić optyczne wrażenie powiększenia danego pokoju.

Design i nowoczesność a drzwi z ukrytą ościeżnicą

Drzwi bez framug świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniach o większym metrażu, zwłaszcza tam, gdzie planowane jest zastosowanie grafiki lub charakterystycznej tapety. Drzwi ukryte powodują, że nie trzeba rezygnować z tego pomysłu. Skrzydło z powodzeniem zawierać może element danego wzoru, krajobrazu czy tapety, idealnie komponując się z całością aranżacji.

Drzwi ukryte to też świetna opcja ukrycia wejścia do takich pomieszczeń jak garderoba czy spiżarnia. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się, gdy nie chcemy eksponować drzwi, a skupić się raczej na innych elementach wnętrza, wśród których może być np. oświetlenie, dekoracje czy konkretne strefy, takie jak kącik wypoczynkowy czy część jadalniana.