Drzwi wewnętrzne fornirowane – czy to dobre rozwiązanie?

Zastanawiając się nad aranżacją wnętrz, zazwyczaj skupiamy się na kolorystyce, rodzaju podłóg, meblach, dekoracjach i stylu, w jakim chcielibyśmy stworzyć dane pomieszczenie. Znacznie rzadziej bierzemy pod uwagę możliwość zaaranżowania drzwi, które mają wpływ na ogólny wystrój. Wybierając drzwi wewnętrzne, decyzja zazwyczaj dotyczy standardowego rozwiązania, co niekiedy nie jest najlepszym wyjściem i może zepsuć efekt, który chcemy osiągnąć.

Drzwi wewnętrzne fornirowane

Aby dana aranżacja wyglądała nowocześnie, należy zadbać o każdy element wyposażenia wnętrza, w tym o drzwi. Fornir to świetny sposób na stworzenie klimatycznego i eleganckiego wnętrza — zarówno w mieszkaniu, domu, biurze, jak i w firmie.

Drzwi fornirowane dostępne w Creadoor wyróżnia szereg zalet, nie tylko związanych z aspektem wizualnym. Fornir to doskonały materiał wykończeniowy, który dostępny jest w wielu wariantach. Jest cienki, niezwykle estetyczny, a dzięki swojej unikalnej strukturze można go zastosować również na ścianach czy obudowach mebli — również w zaokrąglonych kształtach. Drzwi wewnętrzne fornirowane to zatem nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale też opcja, która w sposób idealny skomponuje się z danym wnętrzem.

W Creadoor mamy możliwość wykończenia:

  • fornirem naturalnym,
  • fornirem modyfikowanym,
  • laminatem drewnopodobnym,
  • lakierem kryjącym z palety barw RAL/NCS

Drzwi od Creadoor

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy szczegółowo na Państwa pytania i wybierzemy wspólnie drzwi fornirowane, które doskonale komponować się będą z każdym wnętrzem.