O nas


CREADOOR DESIGN

…to polska marka ekskluzywnych drzwi wewnętrznych, mebli oraz zintegrowanych zabudów wewnętrznych z grafiką 3D.

Łączymy tradycyjną sztukę produkcji drzwi drewnianych i mebli z nowoczesną technologią obróbki drewna oraz wyśmienitym wzornictwem. Ponad 30-letnie doświadczenie naszego zespołu produkcyjnego pozwala nam- designerom, czuć się bezpiecznie łącząc doświadczenie z nowoczesnością. Za literką C w naszym logo kryje się znacznie więcej niż meble i drzwi- Creadoor to przede wszystkim ludzie- grupa pasjonatów znad Wisły, która postanowiła stworzyć produkt doskonały. Zespół składający się z wybitnych technologów, grafików, projektantów wnętrz oraz doskonałych rzemieślników zbudował markę, która połączyła dwa światy: świat designu i najnowszej technologii ze światem tradycyjnej sztuki produkcyjnej opartej na doświadczeniu i szlachetnej technice obróbki drewna. Z połączenia tych dwóch na pozór nie pasujących do siebie profesji powstał produkt, jakiego nigdy wcześniej nie było- szyte na miarę drzwi, zabudowy ścienne oraz meble z niepowtarzalną grafiką 3D.

DLACZEGO CREADOOR JEST TAK WYJĄTKOWY?

Dzięki formie graficznej, która swoją dowolnością dopasuje się do każdego wnętrza. To poprzez grafikę pokażesz kim jesteś lub jakie są Twoje pasje i upodobania. Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Wybierając nas wkraczasz do świata sztuki, a może już tam jesteś? Niezależnie od tego, Twoje życie z pierwiastkiem Creadoor nabierze lepszych barw!

Uważasz, że Ty sam jesteś wyjątkowy lub wyjątkowa? Chcesz stworzyć własny projekt graficzny na ścianie, drzwiach lub dowolnie zaprojektowanym dla Ciebie meblu? Przyjdź do nas lub zadzwoń, a my przygotujemy dla Ciebie unikatową grafikę, która nie powtórzy się już nigdzie więcej- damy Ci na to naszą gwarancję. Z nami każdy może opowiedzieć swoją historię…

Wyraź swoją osobowość dzięki technologii Creadoor

Plasma laser technology ™

nasz ZESPÓŁ GRAFIKÓW I PROJEKTANTÓW


Dążąc do perfekcji, należy pracować z wyjątkowymi ludźmi. Oto zespół artystów, który tworząc świat Creadoora, zmienia Wasze domy w prawdziwe dzieła sztuki.

Kamil Konstanty


Główny projektant w naszym zespole. Absolwent wydziału Architektury Wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z pasją tworzy wnętrza, w których funkcjonalność spotyka się z pięknem. A dzięki poznaniu i zrozumieniu indywidualnych potrzeb inwestorów, jego projekty są ponadczasowe i odzwierciedlają ich niepowtarzalny charakter.

Martin Coliss


Grafik, projektant, fotograf z zamiłowania. Absolwent European Academy of Art na wydziale grafiki artystycznej. Z projektowaniem związany od 17 lat. Współpracuje z wieloma czołowymi markami polskimi jak i zagranicznymi. Specjalizuje się w kreacji dla komunikacji marek komercyjnych.

Lech Bator


Urodzony w 1986 roku. Artysta projektuje i tworzy od najmłodszych lat. Podczas studiów na Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie miał okazję rozwijać i doskonalić swoje umiejętności pod okiem wybitnych polskich artystów, m.in. Franciszka Starowieyskiego i Antoniego Fałata.

Ha Duong


Urodzony w Vietnamie student sztuki i architektury. Ludzkie emocje na swoich portretach ubiera w żywe i jasne kolory lub za pomocą czarno-białych szkiców. Kocha życie, naturę i podróże, które inspirują go równie mocno jak ludzkie emocje.