Autorska technologia wypalania grafiki pozostawiająca widoczną i wyczuwalną głębię w materiale.

Dokładna i trwała metoda zdobienia powierzchni dowolnym wzorem na podłożu drewnianym, fornirowanym, pokrytym nowoczesnymi powłokami lakierniczymi.

CREADOOR DESIGN

Creadoor to marka ekskluzywnych drzwi wewnętrznych, mebli oraz zintegrowanych zabudów wewnętrznych z grafiką 3D.

SZTUKA I TECHNOLOGIA

Łączymy tradycyjną sztukę produkcji drzwi drewnianych i mebli z nowoczesną technologią obróbki drewna oraz wyśmienitym wzornictwem.

Ponad 30-letnie doświadczenie naszego zespołu produkcyjnego pozwala nam- designerom, czuć się bezpiecznie łącząc doświadczenie z nowoczesnością.

Za literką C w naszym logo kryje się znacznie więcej niż meble i drzwi- Creadoor to przede wszystkim ludzie.

Grupa pasjonatów znad Wisły, która postanowiła stworzyć produkt doskonały. Zespół składający się z wybitnych technologów, grafików, projektantów wnętrz oraz doskonałych rzemieślników zbudował markę, która połączyła dwa światy: świat designu i najnowszej technologii ze światem tradycyjnej sztuki produkcyjnej opartej na doświadczeniu i szlachetnej technice obróbki drewna. Z połączenia tych dwóch na pozór nie pasujących do siebie profesji powstał produkt, jakiego nigdy wcześniej nie było- szyte na miarę drzwi, zabudowy ścienne oraz meble z niepowtarzalną grafiką 3D.

Podstawą naszych drzwi jest wyselekcjonowane oraz sezonowane drewno sosnowe. Zarówno rama  skrzydła, jego wypełnienie, jak i cała ościeżnica wykonane są z klejonki
drewnianej.

Wykończeniem drzwi jest fornir (naturalny lub modyfikowany) lub lakier kryjący w dowolnym kolorze palety barw RAL lub NCS
Standardowym wyposażeniem naszych drzwi są ukryte zawiasy oraz zamki magnetyczne.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są na zamówienie.

Powiedz nam czego oczekujesz i wspólnie stwórzmy coś wyjątkowego.