Ozdobne panele ścienne i zintegrowane zabudowy w Creadoor

W ofercie Creadoor znajdują się ozdobne panele ścienne i zintegrowane zabudowy, pozwalające na stworzenie oryginalnego wnętrza, które zostanie zapamiętane przez każdego z gości. Udostępniamy przykładową bazę grafik oraz inspiracji, które można zamówić, ale tworzymy także panele dekoracyjne ścienne 3D na zamówienie z dowolną, wybraną przez Klienta grafiką. Creadoor to marka, która umożliwia stworzenie wyjątkowej przestrzeni, wyrażającej osobowość.

Personalizacja wnętrz oraz elementów zabudowy

Umożliwiamy wprowadzenie do wnętrza dowolnej grafiki, która może nawiązywać przykładowo do zainteresowań sportem, krajobrazami czy sztuką – każdą z tych dziedzin możesz w kreatywny sposób przedstawić na swoich ścianach. Możesz potraktować to dosłownie, wplatając w zabudowę w salonie grafikę z piłką do koszykówki ujętą z ciekawej perspektywy lub posłużyć się jedynie motywami, nawiązującymi do gór, morza, lasu czy znanych dzieł malarskich – to Ty decydujesz! 

Świetnym wyborem będą samodzielnie wykonane zdjęcia, obrazy czy grafiki komputerowe. Niektórzy chętnie wybierają też kolarze lub ciekawe mozaiki.

Indywidualne podejście do Klienta

W Creadoor znani jesteśmy z indywidualnego podejścia do Klienta. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do każdego z projektów, ponieważ wiemy, że mają opowiadać czyjąś historię. Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak zawrzeć wybrany motyw na płytach ściennych 3D, z przyjemnością pomożemy i zaprojektujemy wspólnie coś wyjątkowego! Zależy nam na tym, by każda zabudowa była wyjątkowa i maksymalnie spersonalizowana. To właśnie wtedy nowy wystrój pomieszczenia cieszy najbardziej.

Ludzie pracujący w Creadoor

Jesteśmy zespołem rzemieślników, grafików komputerowych, projektantów wnętrz i techników wzornictwa, których na stałe połączyło założenie marki Creadoor. Nasza firma to przede wszystkim ludzie – każdy z nas jest inny. Mamy swoje indywidualne pasje, zainteresowania oraz dążenia. Łączy nas jednak kreatywne podejście do realizowanych zadań oraz miłość do sztuki nowoczesnej i wyrażania siebie we wnętrzach. To właśnie my tworzymy pomieszczenia, które definiują i wyróżniają naszych Klientów. Daj się poznać i pozwól nam stworzyć coś specjalnie dla Ciebie!

Zintegrowane zabudowy ścienne Horse

Zintegrowana zabudowa ścienna Horse to świetny wybór dla miłośników zwierząt. Warto jednak pamiętać, że może znaleźć się na niej dowolne zwierzę, w stosunku do którego odczuwamy bliskość. Obecnie szczególnie uwielbiane są wilki, jelenie oraz węże, jednak motywy zwierzęce na malowidłach ściennych towarzyszą człowiekowi od ponad 40 tysięcy lat. Już wtedy na ścianach najczęściej znajdowały się konie, sarny, jelenie, bizony i wilki, a w późniejszym czasie również bydło – aktualnie kojarzone powszechnie z hodowlą. Popularne były wówczas też kotowate, które w niektórych regionach świata otaczane były szczególną czcią. Malowidła uzupełniane były wzorami geometrycznymi w postaci kropek oraz kresek, układających się w rozmaite wzory, które wciąż są na czasie.

Panele dekoracyjne ścienne 3D w łazience

Szukasz pomysłu na wyjątkowe wnętrze łazienkowe? Jeżeli chcesz, by nabrało ekskluzywnego charakteru postaw na zabudowę ścienną z wnętrzem wyłożonym miękkim, atłasowym materiałem. Poszczególne półki na drobiazgi można oświetlić taśmami LED, aby całość prezentowała się perfekcyjnie. Ponieważ materiały, z których wykonujemy panele, zabezpieczone są specjalnymi impregnatami oraz lakierami bez problemów można wykorzystywać je w tak wymagających pomieszczeniach, jakimi są kuchnia oraz łazienka. Dzięki odpowiednim powłokom nie ulegają zniszczeniu pod wpływem wilgoci. Co można wybrać na panele dekoracyjne ścienne 3D, którymi osłonięta będzie zabudowa? Geometryczne mandale, ornamenty, a może wulkaniczny wzór, przypominający lawę?

Wykorzystaj płyty dekoracyjne 3D RIVA w biurze

Musisz urządzić biuro dyrektora kreatywnego lub pokój nastolatka, któremy pragnie wyróżnić się w tłumie? Jesteś w idealnym miejscu! Rozważ zabudowę ścienną RIVA lub zaplanuj własny projekt wnętrza. Do jej wykonania zainspirowała nas miłość do spędzania czasu na łodziach motorowych. W omawianej zabudowie ścianę zdobi wypalana technologią plazmową grafika łodzi, w której znajduje się oryginalna, otwarta wnęka – gdy znajdzie się w Twoim wnętrzu, możesz ustawić na niej książki, zdjęcia i pamiątki z różnych miejsc na świecie czy własnoręcznie wykonane dekoracje. W zabudowę mogą zostać włączone także drzwi wewnętrzne czy szafa wnękowa, w której pomieścisz wszystko, czego potrzebujesz. Do wnęk w stylu tej, która znajduje się w zabudowie RIVA doskonale pasować będą grafiki ze statkami kosmicznymi, samochodami vintage czy przykładowo akwarium.

Ozdobne panele ścienne Mountains dla wielbicieli gór

Ozdobne panele ścienne Mountains zaprojektowane i wykonane przez naszych specjalistów to taki rodzaj zabudowy, który zachwyca miłośników gór i natury. Składa się z paneli ściennych, szafy wnękowej ze spersonalizowanym wnętrzem oraz ukrytymi drzwiami do łazienki lub innego pomieszczenia. Wypalana grafika wysokiej jakości rozciąga się na całą ścianę, by zachwycać każdego, kto na nią spojrzy, realizmem i oddaniem szczegółów.

System Deer — płyty ścienne 3D w salonie

Ozdobne panele ścienne Deer to doskonały wybór dla osób czujących bliskość z naturą. Panele są utrzymane w barwach ziemi i pokryte grafiką przedstawiającą jelenia oraz geometryczne wzory. Mogą znaleźć się w niej ukryte drzwi wewnętrzne wraz z garderobą, w której pomieszczą się wszystkie potrzebne ubrania i dodatki. Żadnych problemów nie stanowi wykonanie szklanych półek lub takich, które pokryte będą miękką tkaniną czy tapicerką. Alternatywą jest drewno, które perfekcyjnie będzie współgrać z motywem na zabudowie. Szafę można zaprojektować tak, by było w niej oddzielne miejsce na koszule, wieszaki na spodnie, a także przegródki na krawaty czy zegarki.

Creadoor, czyli szansa na niepowtarzalne wnętrze

Marka Creadoor wyłoniła się między innymi z pasji do niebanalnego wzornictwa oraz tradycyjnej obróbki drewna. Połączenie tych dwóch dziedzin pozwoliło nam tworzyć całkowicie niepowtarzalne zabudowy z paneli ściennych 3D, które nie mają nic wspólnego z najczęściej spotykanymi płaskimi nadrukami na panelach. Każda z grafik jest wypalana w drewnie, a powierzchnia jest dodatkowo powlekana ogniochronnym lakierem w dowolnym kolorze z palety RAL/NCS. Dzięki temu panele zyskują niebywale ciekawą trójwymiarową fakturę oraz są w pełni odporne na ścieranie się i inne drobne uszkodzenia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą marki Creadoor oraz do składania zamówień na oryginalne, personalizowane panele ścienne 3D wraz z pełną zabudową pomieszczeń.