RYFLE

Zabudowa ścienna ryflowana elementami forniorowanymi

Wszystkie zabudowy wykonywane są na wymiar.
Wykończenie powierzchni zabudowy oraz wypalona grafika 3D są dowolne.

Ściana z listew drewnianych

Zabudowa ryflowana swój oryginalny charakter zawdzięcza technologii wykonania, która polega na równoległym ułożeniu pojedynczych drewnianych listewek. Technika ta dostarcza niecodziennych doznań estetycznych: powierzchnia staje się dynamiczna i kontrastująca. 

Drzwi ryflowane

Dzięki precyzji wykonania, przy doskonałej jakości użytych materiałów uzyskujemy efektowną strukturę, która sama w sobie staje się mocnym, designerskim elementem wyróżniającym nasze wnętrza. Taka stylizacja sprawdzi się w szczególności w przypadku aranżacji skandynawskich, rustykalnych oraz boho, ale może także okazać się doskonałym elementem przełamującym styl industrialny czy loftowy.

 

measurement-vertical

Wymiary:

wysokość 280 cm, szerokość 400 cm

W skład zabudowy wchodzą:

- drzwi wewnętrzne rewersyjne
- panele ścienne

IMG_2032
IMG_2032 (1)

koszt Zabudowy

19 700,00 zł netto

*Każdy projekt wymaga indywidualnej wyceny. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Dowolność w konfiguracji i wykończeniu zabudowy umożliwia dopasowanie jej do każdego wnętrza w dowolnym stylu.

Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych

Drzwi ryflowane

Drzwi wewnętrzne ryflowane są bardzo charakterystyczne. Wszystko za sprawą listewek naklejanych na płaszczyznę drzwi.  Ryflowanie pozwala uzyskać modną strukturę drzwi. Ogromną zaletą drzwi ryflowanych jest wizualna lekkość konstrukcji oraz oryginalny wygląd pasujący do nowoczesnych wnętrz.

Drzwi i ściany z listewek

Przy pomocy listewek wykonujemy drzwi doskonale pasujące do wnętrz domowych czy hotelowych. Co więcej, szczególnie efektownym dodatkiem w wykończeniu jest ściana z lamelek. Listewki mogą zdobić część ściany lub jej całą powierzchnię. 

Dodatkowo ściana z listew drewnianych oraz drzwi również wykonane tą metodą pozwalają na uzyskanie spójności. Drzwi stają się w ten sposób mało widoczne, a cała ściana, na której się znajdują – zyskuje lekkości.

Różnorodność oferty

Obróbka drewna przy użyciu nowoczesnego sprzętu pozwala na stworzenie wyjątkowych elementów dekoracyjnych oraz wykończeniowych każdego wnętrza. Ryflowane drzwi dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz produkowane są z odmiennych materiałów. Co więcej, możliwość zastosowania precyzyjnego wycinania, a także naklejania listewek na różnych powierzchniach, daje możliwości do tworzenia oryginalnych i modnych drzwi.

Drzwi ryflowane i z listewek sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych. Dobierając odpowiedni kolor drzwi można nadać wnętrzu nieco ciepła, bądź elegancji. Listewki  mogą również posiadać odmienne szerokości i odległości między sobą. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień.