Salony partnerskie Gdańsk


Jesteś znudzona normalnymi, standardowymi do bólu meblami oferowanymi w każdym markecie budowlanym? Nie przejmuj się – nie tylko Ty. Na szczęście można to w bardzo prosty sposób zmienić. XXI wiek daje ogromne możliwości firmom zajmującym się tworzeniem ciekawych i artystycznych rozwiązań, które nadadzą charakteru każdemu mieszkaniu. Jeśli szukasz ekskluzywnych mebli, drzwi, zabudów i paneli ściennych w Gdańsku – to dobrze trafiłaś. Nasza nowoczesna technologia wypalania wzorów 3D plazmą w drewnie pozwoli na wykonanie unikalnych i jedynych w swoim rodzaju elementów wyposażenia wnętrz.

Ekskluzywne Drzwi i Meble Gdańsk

Creadoor Design to polska marka ekskluzywnych elementów wyposażenia wnętrz. Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala na zaprezentowanie klientom niesamowitego połączenia klasycznej sztuki produkcji drewnianych drzwi i mebli z nowoczesnymi technologiami obróbki drewna i wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwem. Drzwi wewnętrzne Gdańsk wyprodukowane przez Creadoor Design zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów, a wypalone plazmą wzory 3D sprawią, że mieszkanie nabierze niepowtarzalnego klimatu. Nie jest to oczywiście jedyny produkt Creadoor Design Gdańsk. 

Ekskluzywne meble na wymiar Gdańsk to idealna oferta dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta, którzy chcą sprawić by ich kuchnia i pokój wyglądały jak z bajki. Nie ma w końcu nic piękniejszego niż stworzenie spersonalizowanych nadruków na drzwiach szafek, które będą nas witać każdego dnia. Mieszkamy nad morzem, ale w naszym sercu od zawsze było miejsce dla gór? Dzięki technologii wypalania plazmą 3D możemy mieć swój mały prywatny Giewont na drzwiach od zabudowy kuchennej. 

Fani większych nadruków z pewnością ucieszą się z możliwości wykonania spersonalizowanego nadruku na panelach ściennych. Panele ścienne marki Creadoor mogą zastąpić każdą tapetę, będąc ekskluzywnym sposobem na wykończenie wnętrza.

Brzmi interesująco? W takim razie warto sprawdzić ekspozycję marki Creadoor znajdującą się pod adresem: DESKA DESIGN, AL. GRUNWALDZKA 303, 80-314 GDAŃSK. W tym miejscu można zobaczyć przykładowe produkty i skontaktować się z osobą, która opowie więcej na temat firmy i specjalnej technologii plazmowej, za pomocą której wykonujemy unikalne wzory w drewnie.

Wyjątkowa technologia plazmowa

Specjalna technologia umożliwiająca wykonywanie grafik 3D została opracowana na potrzeby tworzenia nadruków na meblach i zabudowach. Nowoczesna Technologia Plazmowa umożliwia wykonanie dowolnej grafiki z wyraźną i odczuwalną głębią, które czynią meble Creadoor wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

Grafiki mogą być wykonywane na podłożu drewnianym, fornirowanym i lakierowanym, a sam wzór może być polakierowany na niemal dowolny kolor. Dzięki specjalnym technologiom istnieje także możliwość nadania produktów struktury i barwy chromu, rdzy, a także wielu różnych metali. Jeśli szukasz atrakcyjnych i oryginalnych mebli, warto zainteresować się marką Creadoor i odwiedzić nasz salon partnerski w Gdańsku!


ZAPYTANIE OFERTOWE

Masz konkretny pomysł projektu ekskluzywnego wnętrza z wykorzystaniem produktów marki Creadoor?

Zadzwoń lub napisz do nas:

KOM.: +48 533 533 503

E-MAIL: BIURO@CREADOOR.PL