Salony partnerskie Katowice


W dzisiejszych czasach coraz częściej poszukujemy produktów, które mają jak najlepiej wyrazić naszą osobowość. Nigdzie nie można tego zrobić lepiej niż w domu. To nasze królestwo, które możemy urządzić tak, jak nam się podoba. Wcale nie trzeba zrobić tego według szablonu, z którego swoje domowe wnętrza wycinają inni. Wybór odpowiednich mebli, drzwi, zabudów ściennych i paneli sprawi, że naprawdę poczujemy się jak u siebie. Wystarczy tylko postawić na najwyższą jakość wykonania, dostosowaną w pełni do naszych potrzeb.

Ekskluzywne Meble Katowice

Firma Creadoor oferuje ekskluzywne meble w Katowicach, zgodne z życzeniami klienta. Zrealizowaliśmy setki inwestycji, a skorzystanie z naszych usług daje Państwu dostęp do najlepszych stolarzy i projektantów wyposażenia wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo meble i zabudowy na wymiar, a tym co wyróżnia nas spośród innych, jest unikalna w skali światowej technologia plazmowa 3D, przy pomocy której tworzymy wzory na zabudowach wewnętrznych, meblach i drzwiach według Państwa potrzeb.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych nasze produkty stają się pawdziwymi dziełami sztuki, a nasi klienci w Katowicach mają pewność, że są niepowtarzalne właśnie dlatego, że mogą sami dopasować wymyślone przez siebie wzory do swojej osobowości i wnętrza, nie tylko mieszkalnego. Wzory 3D wykonane w technlogii plazmowej to precyzyjnie wyryte grafiki z wyraźną głębią. Wykonujemy je na powierzchniach drewnianych, fornirowanych i lakierowanych, a dzięki nowoczesnej technice mogą otrzymać dowolną barwę z palet RAL/NCS.

Zintegrowane zabudowy ścienne Creadoor – Katowice

Naszym flagowym produktem są zintegrowane zabudowy ścienne, tworzące jednolitą płaszczyznę dekoracyjną na dużych powierzchniach ścian. W ich skład mogą wchodzić drzwi, panele ścienne wykonane w autorskiej technologii 3D, a także fronty meblowe. Zaletą odpowiednio skomponowanej zabudowy ściennej jest fakt, że wchodzące w jej skład drzwi czy meble mogą początkowo wtapiać się w tło, co daje niezwykły efekt wizualny. W naszej ofercie znajdą Państwo w Katowicach niepowtarzalne, ekskluzywne zabudowy:

-fornirowane wykończone w wersjach mat, półmat i wysoki połysk,

-lakierowane na dowolny kolor z palety barw RAL lub NCS,

-stylizowane dla klasycznych wnętrz,

-tapicerowane, które ocieplają pomieszczenie dzięki zastosowaniu różnych materiałów tapicerskich,

-ryflowane, tworzące dynamiczną, kontrastującą powierzchnię.

Luksusowe Drzwi Wewnętrzne Katowice

Firma Creadoor oferuje również szeroki wybór ekskluzywnych drzwi w Katowicach dla swoich klientów. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno zwolennicy klasyki, jak i nowoczesności. Mamy w naszej ofercie drzwi płaskie w systemie bezprzylgowym z ukrytymi zawiasami i zamkiem magnetycznym, ale także stylizowane, które świetnie sprawdzą się w klasycznych wnętrzach oraz ukryte, których cechą charakterystyczną jest brak widocznej ościeżnicy. Takie drzwi są montowane w jednej płaszczyźnie ze ścianę bez konieczności zabudowania ściany panelami. Znakomicie nadają się do tego, by być częścią zintegrowanej zabudowy ściennej. Ponadto, można u nas nabyć wysokiej klasy drzwi przesuwne. Klientom w Katowicach stawiającym na indywidualizm polecamy zaś drzwi z wzorem wykonanym również w technologii plazmowej 3D Creadoor. Państwo decydują, co chcą umieścić na drzwiach, a nasi graficy pomagają wybrać odpowiednie wzory.

Gdzie szukać naszych produktów w Katowicach?

Ekskluzywne, wysokiej jakości meble firmy Creadoor są dostępne do obejrzenia w Katowicach. Przykładowe produkty można zobaczyć w salonie partnerskim Super Drzwi w Centrum Handlowym Agata Meble przy alei Roździeńskiego 93.


ZAPYTANIE OFERTOWE

Masz konkretny pomysł projektu ekskluzywnego wnętrza z wykorzystaniem produktów marki Creadoor?

Zadzwoń lub napisz do nas:

KOM.: +48 533 533 503

E-MAIL: BIURO@CREADOOR.PL