Salony partnerskie Kraków


Wyróżniająca się innowacyjnością oraz precyzją wykonania marka Creadoor oferuje w sprzedaży unikalne, drewniane zabudowy ścienne, drzwi wewnętrzne oraz niepowtarzalne meble na wymiar. Każdy produkt dopracowany jest w najmniejszym szczególe, jego wyjątkowości dopełniają opcjonalnie wykonywane wzory graficzne 3D. Aby efekt końcowy zachwycał, elementy graficzne, które staną się unikalną, wybraną przez klienta dekoracją lub reklamą, umieszczoną w drewnie, w firmie Creadoor wykonywane są innowacyjną metodą wypalania wzorów w drewnie plazmą. Możliwe jest uzyskanie różnych tekstur oraz kolorystyki nadruków na drewnie, co wpływa na zróżnicowanie oferty. Wzory na wykonanych, ekskluzywnych produktach tworzą głębię, efekt trójwymiarowości, a dobór kolorystyki i struktury wzoru umożliwia personalizację oferty, aby produkt mógł spełnić indywidualne wymagania i potrzeby.

Zintegrowane Zabudowy Ścienne Kraków

Oferta marki Creadoor, obejmująca ekskluzywną zabudowę ścienną, drzwi wewnętrzne oraz unikalne meble na wymiar wyróżnia się innowacyjnością rozwiązań, połączoną z tradycyjną dbałością o najwyższy standard wykonania oraz najlepsze materiały. Połączenie tradycyjnych wartości z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań tworzy doskonały efekt, który zachwyca. Zintegrowana zabudowa ścienna, umożliwiająca tworzenie unikalnych koncepcji dekoracyjnych na jak największej , dostępnej powierzchni ściennej proponowana jest w formie fornirowanej, lakierowanej, tapicerowanej, stylizowanej i ryflowanej. Precyzyjnie wykonana zabudowa tworzy wyjątkowy efekt dekoracyjny, wyróżniający się dokładnością, nowoczesnością oraz ekskluzywnością. Drzwi wewnętrzne Creadoor to ekskluzywne produkty, wykonane z najlepszej jakości drewna. Dbałość o precyzję oraz staranność wykonania przedkłada się na doskonałe efekty wizualne oraz trwałość produktów. W ofercie firmy prezentowane są drzwi płaskie, stylizowane, z wzorem w technice 3D, drzwi ukryte oraz przesuwne. Możliwość stworzenia indywidualnego projektu, który sprawi, że drzwi wewnętrzne staną się dziełem sztuki, zdobiącym dom, dzięki ofercie Creadoor tworzy szansę posiadania unikalnego wyposażenia. Tworzenie ekskluzywnych mebli na wymiar odzwierciedla indywidualne podejście do klientów. Doświadczony zespół pracowników firmy Creadoor, który od trzydziestu lat współpracuje przy projektowaniu i tworzeniu wyposażenia drewnianego, odpowiadającego zróżnicowanym potrzebom, wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom, dostosowując meble do wymogów funkcjonalnych, a jednocześnie pozwalając na, nawet szalone, przedstawienie pomysłów.

Gdzie można zobaczyć ekspozycję w Krakowie?

Siedziba firmy wraz z showroomem zlokalizowana jest na terenie Warszawy, jednak w trosce o zadowolenie klientów współpracujemy z salonami na terenie całego kraju. Można w nich zapoznać się z ofertą oraz na żywo przekonać się o najwyższej jakości oraz precyzji wykonania. Salon partnerski Creadoor w Krakowie mieści się w szeroko dostępnej lokalizacji, przy ul. Bora – Komorowskiego 37. Północno wschodnia część Krakowa wiąże się z dogodnym dojazdem ze wszystkich dzielnic, natomiast to, że znajduje się na terenie C. H. Krokus znacznie ułatwia znalezienie miejsca.


ZAPYTANIE OFERTOWE

Masz konkretny pomysł projektu ekskluzywnego wnętrza z wykorzystaniem produktów marki Creadoor?

Zadzwoń lub napisz do nas:

KOM.: +48 533 533 503

E-MAIL: BIURO@CREADOOR.PL