Salony partnerskie Lublin


Firma Creadoor oferuje najwyższej jakości ekskluzywne meble, drzwi, zabudowy i panele ścienne w Lublinie. Dzięki wielkiemu doświadczeniu zespołu produkcyjnego, kreatywnemu projektowaniu oraz najnowocześniejszej, unikalnej w skali świata technologii zdobienia produktów jesteśmy pewni, że dajemy Państwu niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju meble tworzone na wymiar, a na życzenie z wyjątkową grafiką 3D.

Technologia plazmowa 3D

Technologia zdobienia naszych mebli, drzwi oraz paneli ściennych wyróżnia nas spośród innych w Lublinie. To w pełni autorska, plazmowa metoda wypalania wzorów na powierzchniach w 3D, które dają niezwykle realistyczny efekt wizualny. Głębia grafiki sprawia, że ozdobione w ten sposób przedmioty stają się prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. Nasi klienci mogą sami wybrać wzór, jaki chcą umieścić na meblach czy drzwiach, a jego wykonanie gwarantuje niepowtarzalność produktu. Grafiki w 3D są wykonywane na powierzchniach drewnianych, fornirowanych oraz lakierowanych i mogą być barwione na wszystkie kolory z palety RAL/NCS. Ponadto, nowoczesne powłoki lakiernicze sprawiają, że możemy nadać im strukturę chromu, rdzy czy mosiądzu.

Zintegrowane zabudowy ścienne Creadoor

Wykorzystanie unikalnej technologii zdobienia 3D szczególnie dobrze sprawdza się w realizacji ekskluzywnych zabudów ściennych, które oferujemy naszym klientom w Lublinie. To nasz “okręt flagowy”. Celem wykonania zabudowy ściennej jest stworzenie jednolitej płaszczyzny dekoracyjnej na dużej powierzchni ściany. Grafiki 3D łączą się w takiej zabudowie z drzwiami czy meblami w taki sposób, że na pierwszy rzut oka stanowią jednolitą kompozycję, dając imponujący efekt.

Mamy szeroki wybór różnych rodzajów zabudów ściennych. Tylko od Państwa zależy, jaką najchętniej widzieliby Państwo w swoim wnętrzu. Oferujemy zabudowy z forniru i lakierowane, które stanowią kompozycję elementów na jednolitej ścianie. Dla wielbicieli tradycji jest zabudowa stylizowana, która dzięki zastosowaniu nowatorskiego rozwiązania w postaci ukrytych drzwi bezprzylgowych tworzy całość, mającą dać wrażenie wnętrza klasycznego. Dużą popularnością cieszą się także zabudowy tapicerowane, które wizualnie ocieplają pomieszczenie, a system drzwi rewersyjnych pozwala na stworzenie wrażenia gładkiej ściany w jednolitym kolorze tapicerki. Dla zwolenników bardziej dynamicznie wyglądających przestrzeni są zabudowy ryflowane, wykonane precyzyjnie z małych listewek, stanowiące wspaniały pomysł designerski.

Ekskluzywne drzwi Creadoor

Oferujemy także nowoczesne rozwiązania w produkcji ekskluzywnych drzwi w Lublinie. Stosujemy nowatorski system bezprzylgowy z ukrytymi zawiasami. Takie drzwi idealnie mogą wkomponować się w atrakcyjną zabudowę ścienną. Mamy także drzwi stylizowane na gładkiej, drewnianej ościeżnicy, które sprawdzają się znakomicie zarówno w bardziej nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny model drzwi stylizowanych według Państwa potrzeb. Także na życzenie naszych klientów przygotujemy drzwi z wzorem wykonanym w plazmowej technologii 3D. To Państwo decydują, co chcą mieć na drzwiach, a nasi graficy pomagają w wyborze odpowiedniego wzoru. W naszej ofercie produktowej znajdują się także drzwi z ukrytą ościeżnicą, montowane w jednej płaszczyźnie ze ścianą bez potrzeby zabudowania ściany panelami. W mniejszych przestrzeniach świetnie sprawdzą się za to drzwi przesuwne, “ukryte” w ścianie.

Creadoor w Lublinie

Siedziba firmy Creadoor i showroom mieści się w Warszawie, ale nasze przykładowe produkty mogą Państwo obejrzeć również w Lublinie w salonie partnerskim Studio Ablux przy ul. Łęczyńskiej 3A.


ZAPYTANIE OFERTOWE

Masz konkretny pomysł projektu ekskluzywnego wnętrza z wykorzystaniem produktów marki Creadoor?

Zadzwoń lub napisz do nas:

KOM.: +48 533 533 503

E-MAIL: BIURO@CREADOOR.PL