Salony partnerskie Poznań


Wśród zróżnicowanej oferty artykułów wyposażenia wnętrz, dostępnych na polskim rynku na uwagę zasługują ekskluzywne, niepowtarzalne produkty marki Creadoor. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie zespołu pasjonatów pozwoliło stworzyć i rozwinąć wyjątkową, polską markę, która zachwyca i inspiruje do stworzenia wnętrz z klasą. Zintegrowane zabudowy ścienne Creadoor, ekskluzywne drzwi wewnętrzne oraz niepowtarzalne meble na wymiar stworzą wrażenie ponadprzeciętnej elegancji, łączącej nowoczesność z tradycją. Drewno, materiał ponadczasowo wykorzystywany do produkcji mebli i drzwi, w połączeniu z nowoczesnym designem oraz unikalnym tłoczeniem elementów graficznych 3D techniką plazmową pozwala stworzyć niepowtarzalne wyposażenie wyjątkowego wnętrza. Creadoor wychodzi na przeciw wymaganiom klientów, ceniących najwyższą jakość i unikalne rozwiązania.

Zintegrowane Zabudowy Ścienne Poznań

Zintegrowana zabudowa ścienna z drewna, dostępna w ofercie Creadoor to wyjątkowy sposób na zagospodarowanie dużej powierzchni pionowej. Zabudowa drewniana fornirowana, lakierowana, stylizowana lub tapicerowana w praktyczny i zachwycający sposób może stać się tłem dla frontów meblowych lub drzwi wewnętrznych. Uzyskanie efektu jednolitości tworzy wrażenie dużej, starannie zaplanowanej powierzchni na ścianie, gdzie każdy detal ma znaczenie, a każdy element idealnie komponuje się w wyjątkową, ekskluzywnie wyglądającą całość. Drzwi wewnętrzne ekskluzywne Creadoor to produkty drewniane najwyższej jakości, dedykowane do ekskluzywnych wnętrz, w których wystrój jest starannie zaplanowaną koncepcją. tradycyjny charakter drewna łączy się z nowoczesną, minimalistyczną stylistyką, oferującą drzwi pełne płaskie, ze wzorem, stylizowane, drzwi z ukrytą ościeżnicą oraz drzwi przesuwne. Połączenie precyzji wykonania z drewnem oraz niebanalnymi pomysłami tworzy efekt, wywierający ogromne wrażenie. W przypadku, gdy wnętrze lub pomysł na jego urządzenie wymaga nietypowych rozwiązań, specjaliści z Creadoor stworzą unikalne, zaprojektowane w oparciu o Państwa pomysły meble na wymiar, które staną się ozdobą wnętrza. Dzięki innowacyjnej, nowoczesnej technologii tworzenia grawerów w drewnie metodą plazmową, możemy wykonać dla Państwa meble do użytku prywatnego oraz produkty, znakomicie wpisujące się w wystrój firmowy. Drewniane meble z grawerem 3D, przedstawiającym logo firmy świetnie sprawdzą się w hotelach, restauracjach, kawiarniach lub w kancelariach.

Gdzie szukać naszych produktów w Poznaniu?

Aby osobiście przekonać się o wyjątkowości i ekskluzywności produktów z oferty Creadoor, warto odwiedzić showroom, znajdujący się w Warszawie, lub jeden z salonów, współpracujących z marką, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Creadoor Poznań znajduje się w dogodnym położeniu, umożliwiającym szybki dojazd autostradą A2. Salon Professional położony jest przy ul. Poznańskiej 140 w Komornikach. Creadoor Poznań to również salon dogodnie zlokalizowany przy ul. Czechosłowackiej 104a. Warto przekonać się osobiście o wyjątkowej jakości i unikalności drewnianych produktów Creadoor, powstałych w Polsce, stworzonych z pasją.


ZAPYTANIE OFERTOWE

Masz konkretny pomysł projektu ekskluzywnego wnętrza z wykorzystaniem produktów marki Creadoor?

Zadzwoń lub napisz do nas:

KOM.: +48 533 533 503

E-MAIL: BIURO@CREADOOR.PL