Salony partnerskie Toruń


Wnętrze, w którym mieszkamy to najlepsze miejsce, by w pełni wyrazić siebie i to, co nam w duszy gra. Można to zrobić dzięki najwyższej jakości produktom, które będą tak niepowtarzalne, jak my sami. Umożliwią to Państwu w Toruniu ekskluzywne meble, drzwi, zabudowy i panele ścienne marki Creadoor. Idealne połączenie tradycyjnej sztuki produkcji drzwi drewnianych z nowoczesną techniką obróbki drewna oraz najwyższej jakości wzornictwem z wykorzystaniem unikalnej technologii 3D sprawia, że meble, drzwi, zabudowy i panele ścienne Creadoor są naprawdę jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe.

Technologia plazmowa 3D

Najwyższej jakości wzornictwo mebli, drzwi i paneli możemy dać Państwu w Toruniu dzięki zastosowaniu niezwykłej, autorskiej technologii plazmowej do tworzenia grafik w 3D. To rozwiązanie unikalne nie tylko w skali Polski, ale i całego świata. Dzięki jego zastosowaniu tworzymy na Państwa meblach i drzwiach piękne wzory dające niesamowitą głębię i imponujący efekt wizualny. To od Państwa zależy, jaki wzór powstanie na wybranej powierzchni. Jego stworzenie sprawi zaś, że dany produkt nie będzie miał swojego drugiego takiego samego odpowiednika. Stosując to najnowsze rozwiązanie technologiczne tworzymy wzory na powierzchniach drewnianych, lakierowanych, a także fornirowanych, które mogą być lakierowane na wszystkie kolory z palety RAL/NCS, w zależności od Państwa upodobań. Zastosowanie nowoczesnych powłok sprawia zaś, że możemy im również nadać strukturę chromu czy mosiądzu.

Na Państwa życzenie możemy zastosować technologię plazmową 3D do ozdobienia dowolnych mebli projektowanych na wymiar. Dzięki nam nasi klienci mogą skorzystać z doświadczenia najlepszych stolarzy, projektantów i technologów, by nabyć ekskluzywne meble w Toruniu. Mamy duże doświadczenie z wielu realizacji i jesteśmy w stanie poradzić sobie z dowolnym wyzwaniem.

Ekskluzywne drzwi Toruń

W naszej ofercie znajdą Państwo ekskluzywne, nowoczesne drzwi wewnętrzne dla klientów w Toruniu. Oferujemy następujące typy drzwi:

płaskie – drewniane drzwi wewnętrzne w nowoczesnym systemie bezprzylgowym z zamkiem magnetycznym i ukrytymi zawiasami. Dostępne także ze szkleniem,

stylizowane – znakomite połączenie tradycji i nowoczesności. Skrzydło drzwiowe na drewnianej ościeżnicy pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz,

ze wzorem – drzwi z grafiką wykonaną w naszej autorskiej technologii 3D. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni wzór według Państwa pomysłu na zdobienie drzwi,

ukryte – nowoczesne drzwi z ukrytą ościeżnicą, zamontowane w jednej płaszczyźnie ze ścianą bez konieczności używania paneli ściennych,

przesuwne – wsuwane w ścianę lub wysuwane na ścianę, w zależności od preferencji.

Zabudowy ścienne Toruń

Klientom w Toruniu oferujemy także ekskluzywne zabudowy ścienne. Zadaniem zabudowy jest stworzenie na jak największej powierzchni ściany elementu dekoracyjnego powstałego z połączenia drewnianych paneli ściennych 3D, drzwi oraz frontów meblowych. Zastosowanie najnowszej technologii 3D daje niezwykły efekt wizualny.

Oferujemy następujące typy zintegrowanych zabudów ściennych:

fornirowana – wykonana z forniru kompozycja elementów składająca się na płaską, drewnianą ścianę,

lakierowana – podobna do fornirowanej zabudowa lakierowana lakierem kryjącym w dowolnych barwach z palety RAL lub NCS,

stylizowana – kompozycja robiąca wrażenie klasycznego wnętrza,

tapicerowana – ocieplająca każde wnętrze zabudowa z wykorzystaniem materiałów tapicerskich,

ryflowana – zaskakujący efekt wizualny tej zabudowy uzyskuje się dzięki precyzyjnemu zastosowaniu małych, drewnianych listewek.

Zabudowy Creadoor w Toruniu

Przykładowe produkty z oferty marki Creadoor można obejrzeć w Toruniu w naszym salonie partnerskim Studio Podłóg Ablux w Centrum Handlowym Twierdza przy ul. Generała Dąbrowskiego 6.


ZAPYTANIE OFERTOWE

Masz konkretny pomysł projektu ekskluzywnego wnętrza z wykorzystaniem produktów marki Creadoor?

Zadzwoń lub napisz do nas:

KOM.: +48 533 533 503

E-MAIL: BIURO@CREADOOR.PL