Stylowa srebrna szafka

Wśród naszych najnowszych realizacji na uwagę zasługuje srebrna szafka. Produkt prezentuje się zjawiskowo, a to za sprawą odpowiedniego ustawieniu forniru frontu. Taki zabieg sprawia, że wzór mebla wygląda jakby był trójwymiarowy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że na zewnątrz zastosowano srebrną bejcę. W ten sposób osiągnięto efekt szlachetności.

Czytaj dalej

Funkcjonalność i estetyka

Srebrna szafa zachwyca starannym wykonaniem. Posiada trzy szuflady wyróżniające się dużą pojemnością. Można w nich trzymać wiele rzeczy, np. przydatne akcesoria, piloty, kable, złączki. Artykuł bardzo dobrze sprawdza się w przestronnych i minimalistycznie urządzonych przestrzeniach. Doskonale komponuje się w zestawieniu z meblami w ciemnych oraz kontrastujących ze sobą barwach. Produkt charakteryzuje się ponadto prostą bryłą, co nadaje mu wyjątkowego charakteru. Przy realizacji zlecenia staraliśmy się dopasować projekt do eleganckiego i jasnego pomieszczenia z dużymi, przeszklonym powierzchniami. Finalny efekt przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Model wygląda wspaniale oraz niezwykle oryginalnie.

Jakość i solidne wykonanie

Należy podkreślić, że srebrna szafa została wykonana z najwyższą starannością. Wpływ na ostateczny rezultat, niewątpliwie, miało ponad 30-letnie doświadczenie naszego zespołu. Na plus trzeba zaliczyć też rozbudowane zaplecze technologiczne. Do nanoszenie grafiki na drewnie przestrzenie wykorzystujemy metodę plazmową, co pozwala nam uzyskiwać precyzyjnie wyryte kształty.

Egzemplarz powstał z forniru, czyli drewnianej okleiny utworzonej poprzez ścięcie płatów drewna. Materiał cechuje się odpornością i mocno zarysowanymi słojami. Inwestorzy doceniają ten surowiec za ogromny wybór odmian drewna oraz szeroką paletę kolorystyczną. Do jego atutów zalicza się ponadto swoboda w układaniu poszczególnych elementów. W przypadku srebrnej szafy udało się nam osiągnąć nadzwyczajny rezultat. Otrzymany wzór pokryliśmy wysokogatunkowym lakierem, który odznacza się ponadprzeciętną wytrzymałością i z powodzeniem może służyć przez wiele lat.

Estetyczne i stylowe wnętrze to nasza specjalność

Aranżacja lokalu ma bardzo duże znaczenie. Dotyczy to nie tylko prywatnych osób, ale też środowiska biznesowego. Oryginalne wyposażenie wpływa na samopoczucie mieszkańców, klientów, kontrahentów, pracowników. Stąd tak ważne jest, aby zadbać o tę kwestię. Nasza firma wyróżnia się nietuzinkowym podejściem. Łączymy klasyczne rozwiązania i nowoczesne technologie. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi realizacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Zobacz również

Drzwi stylizowane

3 stycznia 2020

Stylowa srebrna szafka

20 grudnia 2019

Drzewko oliwne w kuchni

29 listopada 2019