TAPICERKA NA ŚCIANĘ

Zabudowa ścienna tapicerowana

Tapicerka na ścianie

Z uwagi na różnorodność materiałów tapicerskich oraz dowolności form tapicerowania Zabudowy ścienne z tkanin są bardzo popularne wśród naszych klientów, ceniących nietuzinkowe rozwiązania wnętrzarskie. Tapicerka wizualnie ociepla pomieszczenie, a dowolność kolorystyczna czy strukturalna użytych materiałów sprawia, że tego typu Zabudowy sprawdzą się w każdym wnętrzu. 

Tapicerowane drzwi

Nasze realizacje pozwalają na umieszczenie w zabudowie drzwi, które swoim wyglądem nie odbiegają od całości. System drzwi rewersyjnych użyty do tego rodzaju Zabudów pozwala zlicować skrzydło drzwiowe ze stroną zewnętrzną, tworząc gładką tapicerowaną ścianę, podczas gdy skrzydło drzwiowe otwiera się do wnętrza kolejnego pomieszczenia. Głębokie pikowania oraz luksusowe tkaniny pozwalają uzyskać efekt nowoczesnego i niezwykle stylowego wnętrza.

measurement-vertical

Wymiary:

280 cm wysokości, 360 cm szerokości

W skład zabudowy wchodzą:

- panele tapicerowane
- tapicerowane drzwi rewersyjne
- tapicerowane siedzisko oraz półka

koszt Zabudowy

19 300,00 zł netto

*Każdy projekt wymaga indywidualnej wyceny. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Dowolność w konfiguracji i wykończeniu zabudowy umożliwia dopasowanie jej do każdego wnętrza w dowolnym stylu.

Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych

Gdzie sprawdzi się tapicerka na ścianę?

Tapicerka na ścianie doskonale będzie prezentować się nie tylko w holu czy przedpokoju. To doskonała opcja również w pozostałych pomieszczeniach w domu, biurze, firmie i innych miejscach, gdzie liczy się profesjonalny, nowoczesny wygląd i stylowe wykończenie.

Siedzisko tapicerowane na wymiar pozwala zaoszczędzić przestrzeń w zazwyczaj wąskich przedpokojach i holach, nie powodując efektu zagracenia. Ponadto idealnie komponować się będzie z pikowaną ścianą lub jedynie jej fragmentem zaaranżowanym jako pikowanie wykonane z materiału.

Dzięki możliwości zastosowania dowolnego koloru oraz rodzaju tkaniny w ramach usługi oferowanej przez Creadoor tapicerka na ścianie świetnie dopasowana będzie do istniejącego wykończenia i stylu zastosowanych kolorów na pozostałych ścianach. Jest to więc doskonałe rozwiązanie podczas aranżowania całej przestrzeni od nowa, jak i remontowania lub odświeżania jedynie części pomieszczenia.

Tapicerka na ścianę i pikowane drzwi – idealny pomysł na aranżację sypialni

Pikowane drzwi wykonane w ten sam sposób co tapicerka na ścianę umożliwiają uzyskanie nowoczesnego, jednolitego efektu, który doskonale ociepla wizualnie wnętrze, dodaje urokliwego klimatu i sprawia wrażenie przytulności. 

Nasza firma Creadoor oferuje taką usługę jak pikowanie materiałem ścian i tapicerowanie drzwi. W Creadoor tworzymy zespół specjalistów i jednocześnie pasjonatów, którzy wykonają dany projekt nie tylko zgodnie z panującymi trendami, ale też w zgodzie z osobowością i indywidualnymi upodobaniami Klienta.

Pikowane drzwi i tapicerka na ścianie w sypialni będą więc nie tylko idealnym pomysłem na odmianę sypialni. To również rozwiązanie praktyczne, ponieważ zastosowanie najwyższej jakości materiałów izoluje akustycznie wnętrze. Dodatkowe siedzisko tapicerowane na wymiar będzie także idealnym uzupełnieniem i nieocenioną pomocą w pobliżu garderoby.   

Pikowane drzwi i tapicerka na ścianie w salonie – jakie są zalety takiego rozwiązania?

Obecnie chętnie wybieranym przez inwestorów układem pomieszczeń jest open space lub przestronny salon połączony z przedpokojem i aneksem kuchennym. Dużą uwagę przywiązuje się też do roli oświetlenia i dekoracji ścian. Tapicerka na ścianie może podkreślać motyw przewodni, panujący styl i klimat mieszkania czy domu.

Elementem, który niekorzystnie wyróżnia się w danej przestrzeni, mogą być drzwi do sypialni czy gabinetu. Dzięki zastosowaniu tapicerowania można ten problem rozwiązać w sposób praktyczny i niezwykle estetyczny. Pikowane drzwi wkomponowane w tapicerkę na ścianie doskonale zamaskują duży, wyróżniający się element, a jednocześnie umożliwią funkcjonalne i wygodne wejście do danego pomieszczenia. Zaletami tapicerki jest także tłumienie pomieszczeń, co zarówno w biurach, jak i w domach, jest bardzo dużą zaletą – tym bardziej w przypadku drzwi.