Technologia

Wzory

Nasza grafika, to nie naklejka ani płaski obraz. To precyzyjnie wyryta grafika z widoczną i wyczuwalną głębią.

Najnowsza Technologia Plazmowa, którą dysponujemy, pozwala nam precyzyjnie wykonać dowolną grafikę, pozostawiając po sobie wyraźnie widoczną oraz wyczuwalną głębię. To dzięki niej produkty Creadoor zyskują swoją wyjątkowość i niepowtarzalność. To technologia zmienia nasze drzwi, meble i zabudowy w prawdziwe dzieła sztuki, które zdobią mieszkania i domy naszych Klientów.

Podłożem tej fantastycznej grafiki są przede wszystkim powierzchnie drewniane, fornirowane oraz lakierowane, a sam wzór może być polakierowany na dowolny kolor z palety barw RAL/NCS. Dzięki nowoczesnym powłokom lakierniczym możemy także nadać naszym produktom unikatową teksturę miękkiego floka lub uzyskać strukturę i barwę chromu, rdzy lub takich metali jak np. mosiądz czy miedź.

Produkty

Wykonywane są na wymiar, zgodnie z projektem naszym lub zewnętrznego projektanta.

Podstawą naszych drzwi jest wyselekcjonowane oraz sezonowane drewno sosnowe, z którego wykonana jest cała konstrukcja drzwi: rama skrzydła, jego wypełnienie oraz ościeżnica. Zewnętrzna warstwa, to wykończony lakierem lub fornirem HDF. Drzwi wykonujemy w systemie bezprzylgowym, co pozwala umieścić skrzydło drzwiowe w jednej płaszczyźnie z opaskami ościeżnicy. To z kolei umożliwia wykonanie zabudowy ściennej z ‘ukrytymi’ drzwiami.
Standardowym wyposażeniem naszych drzwi są najwyższej jakości ukryte zawiasy oraz zamki magnetyczne.

Dzięki zastosowaniu w drzwiach systemu rewersyjnego, możemy w jednej płaszczyźnie umieścić zarówno drzwi otwierane na zewnątrz jak i do środka tworząc jednolitą powierzchnię.

Meble oraz panele ścienne wykonane są z najwyższej jakości materiałów stolarskich. Wykończone są one dowolnym fornirem lub lakierem kryjącym w wybranej połyskowości (mat, półmat, połysk). W przypadku elementów tapicerowanych istnieje możliwość użycia materiału wskazanego przez Klienta.