Luksusowe Zabudowy Wnętrz

Luksusowe Zabudowy Wnętrz to flagowy produkt naszej marki. Ich zadaniem jest stworzenie jednolitej płaszczyzny dekoracyjnej na jak największej powierzchni ściany. W skład Zabudowy mogą wchodzić ekskluzywne drzwi wewnętrzne, panele ścienne oraz fronty meblowe. Zabudowa może mieć charakter dekoracyjny dzięki znajdującej się na niej grafice, a zarazem kryć w sobie niewidoczne na pierwszy rzut oka meble i drzwi.

ZABUDOWA

FORNIROWANA

zabudowa-2

Zabudowa fornirowana jest kompozycją elementów składającą się na płaską drewnianą ścianę. Odpowiednie ułożenie forniru na poszczególnych elementach Zabudowy sprawia wrażenie jednolitej powierzchni. Do wyboru naszych klientów są setki rodzimych i egzotycznych fornirów naturalnych oraz modyfikowanych w trzech wariantach wykończenia: mat, półmat i wysoki połysk.

ZABUDOWA

LAKIEROWANA

zabudowa-3

Zabudowa lakierowana konstrukcyjnie nie różni się niczym od zabudowy fornirowanej. Różnicą jest jedynie forma wykończenia zabudowy. Zabudowy te są lakierowane lakierem kryjącym na dowolny kolor kolor z palety barw RAL lub NCS. Jesteśmy w stanie także dobrać kolor do istniejącego elementu nie znając jego symbolu z palety. Zabudowy w kolorze kryjącym także występują w 3 wariantach wykończenia: mat, półmat oraz wysoki połysk.

ZABUDOWA

STYLIZOWANA

zabudowa-4-glamour

Jest to idealna kompozycja dla wnętrz o charakterze klasycznym. Nowoczesne rozwiązanie techniczne w postaci ukrytych drzwi bezprzylgowych z niewidocznymi zawiasami i zamkiem magnetycznym idealnie współgra z dekoracyjnym stylem klasycznego wnętrza. Połączenie klasyki z nowoczesnością na najwyższym poziomie. Zabudowy STYLIZOWANE występują w dwóch wariantach wykończenia: w lakierze kryjącym lub w strukturze miękkiego FLOCKA.

ZABUDOWA

TAPICEROWANA

zabudowa-4-tapicerowana

Z uwagi na różnorodność materiałów tapicerskich oraz dowolność form tapicerowania Zabudowy te są bardzo popularne wśród naszych klientów. Tapicerka wizualnie ociepla pomieszczenie, a dowolność kolorystyczna i strukturalna użytych materiałów sprawia, że Zabudowy tapicerowane sprawdzą się w każdym wnętrzu. System drzwi rewersyjnych użyty do tego typu Zabudów pozwala zlicować skrzydło drzwiowe ze stroną zewnętrzną tworząc gładką tapicerowaną ścianę podczas gdy skrzydło drzwiowe otwiera się do wnętrza kolejnego pomieszczenia.