Zintegrowane zabudowy ścienne
Przenieś się w świat 3D

Porozmawiajmy o EMOCJACH

Dlaczego Zabudowa Ściany CREADOOR?
Bo Twój dom może
wyglądać inaczej.

Nie masz wrażenia, że wszystkie piękne domy wyglądają podobnie? Kilka trendów i ciągle te same rozwiązania.

Nie wiesz jak tchnąć cząstkę siebie w miejsce, w którym spędzisz kolejne lata swojego życia?

Zintegrowane Zabudowy Ścienne Creadoor to produkt, który wyróżni  Twój dom od setek innych, równie pięknych domów.

Czym jest Zintegrowana Zabudowa Ścienna?

Produktem wiodącym marki Creadoor są zintegrowane zabudowy ścienne. Ich zadaniem jest stworzenie jednolitej płaszczyzny na jak największej powierzchni ściany.

Elementami zintegrowanej zabudowy ściennej mogą być drzwi wewnętrzne oraz fronty meblowe. Niewidoczne przy pierwszym spojrzeniu części użytkowe nadają lekkości wnętrzu, jednocześnie zmieniając zabudowę w coś

Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych

ZABUDOWA CAŁEJ ŚCIANY W SALONIE, SYPIALNI I POKOJU

 

Zabudowy ścian marki Creadoor

Zabudowa ścienna to sposób na uzyskanie przestrzeni o wysokich walorach estetycznych i zadowalającym stopniu uporządkowania. Umożliwia schowanie w niej drzwi czy szaf wnękowych, w których składujemy rzeczy codziennego użytku. Dzięki nim o wiele łatwiej jest utrzymać porządek i zadbać o czystość przestrzeni użytkowej.

Zabudowa ściany z drzwiami sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe i bardziej przestronne. Decydując się na zabudowy ścian w salonie, możemy stworzyć spójną i jednolitą przestrzeń lub postawić na wielkoformatowe, eleganckie grafiki.

Czemu warto wybrać zabudowy ścienne od Creadoor?

Zabudowa na ścianie to sposób nie tylko na łatwe sprzątanie, ale również zyskanie dużej ilości miejsca do przechowywania. Dzięki niej możemy zabudować całą ścianę od ziemi, aż do sufitu i nie stracić nawet kilku centymetrów miejsca.

Zabudowy to doskonały pomysł do małych mieszkań i lokali typu studio czy gabinetów. Każdą zabudowę tworzymy na zamówienie/ na wymiar pod konkretne pomieszczenie. W związku z tym mamy pewność, że okaże się idealnie dopasowana i będzie prezentować się nienagannie.

Materiały wykorzystywane w Creadoor

W Creadoor do produkcji każdej zabudowy ściennej wykorzystujemy wysokiej jakości materiały – przeważnie jest to drewno, jednak nie stronimy również od tapicerek. W asortymencie znajdują się propozycje z ryflami, fornirem naturalnym i przeszkleniami oraz elementami metalowymi.

Do wykonywania zdobień stosujemy autorską, nowoczesną technologię wypalania grafik, dzięki której są trwałe i nieścieralne. Interesująca jest również ich faktura i wygląd — każda z grafik jest wykonana w 3D, co znacząco polepsza estetykę.

Jakie są zabudowy ścienne marki Creadoor?

Zabudowy ścienne od Creadoor pomimo tego, że wykonane są między innymi z drewna, są na tyle lekkie, że bez obaw można umieszczać je nawet na ściankach działowych. Dobrze przymocowane nie stanowią zagrożenia dla najmłodszych członków rodziny.

Zabudowy możemy pokrywać lakierem o dowolnym kolorze, wybranym z palety RAL lub NCS – dzięki temu mogą być dopasowane do pozostałych mebli i preferencji inwestorów. Każdy lakier, którego używamy, ma właściwości ogniochronne, więc w razie pożaru zapobiega jego roznoszeniu.

Zabudowy mogą być wykończone na mat, półmat i połysk. Z przyjemnością wykonamy na nich wypalane grafiki 3D dostarczone przez naszych Klientów. Wśród zrealizowanych do tej pory projektów znalazły się między innymi rozmaite motywy florystyczne, zwierzęce i historyczne, a wśród nich np. Dawid Michała Anioła, górskie krajobrazy czy jelenie z geometrycznymi dekoracjami. W skład poszczególnych zabudów mogą wchodzić:

  • panele ścienne,
  • drzwi wewnętrzne,
  • drzwi przesuwne garderoby,
  • szafki z fornirem lub tapicerką wewnątrz.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zabudów ściennych dostępnych w asortymencie marki Creadoor. Zapraszamy też do składania zamówień na indywidualne realizacje.