DRZWI FORNIROWANE

Drzwi konstrukcji drewnianej w systemie bezprzylgowym

Drzwi w domu czy mieszkaniu odgrywają bardzo ważną rolę.

Stanowią nie tylko integralny element aranżacji, ale również zapewniają nam bezpieczeństwo i co najważniejsze – prywatność. Właśnie z tego względu powinny być one trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowych drzwi fornirowanych w warszawie, które posłużą przez długi czas i będą prezentować się świetnie, to są Państwo we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

entrance-door

Możliwości wykończenia:

- fornir naturalny
- fornir modyfikowany
- laminat drewnopodobny
- lakier kryjący z palety barw RAL / NCS
- Bejca
Wszystkie warianty wykończenia dostępne w wybłyszczeniu: mat / półmat / połysk.
Powłoki lakiernicze posiadają atest o podwyższonej odporności ogniowej.

measurement-vertical

Wszystkie komplety drzwiowe wykonywane są pod wymiar otworu budowlanego. Skrzydła drzwiowe wyposażone w bezgłośne zamki magnetyczne oraz zawiasy ukryte. Maksymalna wysokość skrzydła drzwiowego: 3000 mm  

Schemat mechanizmu drzwi

Drzwi fornirowane – Warszawa

Zajmujemy się produkcją i montażem wysokiej jakości drzwi drewnianych, które wspaniale wyglądają, a do tego całkowicie wypełniają swoje praktycznie przeznaczenie. Stawiamy na nowoczesny styl i wysmakowany design w połączeniu z wysokiej jakości materiałami, co daje wyjątkowy rezultat w postaci pięknych i wytrzymałych drzwi, które posłużą przez lata. Jesteśmy jednym z wiodących producentów drzwi w Polsce i posiadamy ogromne doświadczenie w branży. Mogą więc Państwo liczyć na to, że elementy, które dostarczymy, będą spełniać wszystkie Państwa wymagania i potrzeby.

Doskonale wiemy, jak ważne w naszej pracy jest dobre zrozumienie klienta, dlatego od samego początku naszej działalności indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. W ten sposób mamy możliwość przygotowania produktu, który jest dopracowany w każdym możliwym szczególe. Jeżeli zainteresowały Państwa nasze propozycje, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.