Jesteśmy producentem najwyższej jakości drewnianych drzwi wewnętrznych.

Każdy z oferowanych przez nas modeli dostępny jest w jednym z dwóch wariantówcienna fornirowana z wypaloną grafiką 3D

Drzwi bezprzylgowe

Drewniane drzwi bezprzylgowe charakteryzują się tym, że skrzydło drzwiowe po zamknięciu znajduje się w jednej płaszczyźnie z opaskami ościeżnicy. Drewniana ościeżnica obejmuje mur z obu stron otworu drzwiowego.
Drzwi wyposażone są standardowo w minimum 3 zawiasy, uszczelkę oraz zamek magnetyczny. Posiadamy w ofercie drzwi otwierane na zewnątrz oraz do wewnątrz (rewersyjne).

Drzwi w ukrytej ościeżnicy

Drzwi w ościeżnicy ukrytej charakteryzują się tym, że skrzydło drzwiowe po zamknięciu znajduje się w jednej płaszczyźnie ze ścianą a ościeżnica nie jest widoczna. Aluminiowa ościeżnica montowana jest na etapie budowlanym i po prawidłowej obróbce budowlanej nie jest widoczna przy zamkniętych drzwiach. Istnieje wiele rodzajów ościeżnic i są one dedykowane różnym typom drzwi zależnie od zamierzonego efektu.
Drzwi wyposażone są standardowo w minimum 3 zawiasy, uszczelkę oraz zamek magnetyczny. Posiadamy w ofercie drzwi otwierane na zewnątrz oraz do wewnątrz (rewersyjne).

Drzwi wewnętrzne

Dlaczego wybór drzwi wewnętrznych jest ważny?

Podczas aranżacji wnętrz, często skupiamy się na kolorze ścian, rodzaju wykończenia podłogi, stylu, jaki panować będzie w poszczególnych pomieszczeniach, a często zapominamy o bardzo ważnym elemencie, jakim są drzwi wewnętrzne. Na rynku do wyboru jest wiele różnych gotowych modeli, jednak warto też rozważyć taką opcję, jak drzwi na wymiar. Warszawa to miasto, gdzie skorzystać można z wielu ofert, jednak aby znaleźć idealne drzwi na zamówienie, które perfekcyjnie podkreślą wykończenie wnętrz, warto skorzystać z bogatej oferty Creadoor.

Wewnętrzne drzwi na wymiar powinny współgrać nie tylko ze stylem mebli, ale również z zastosowaną kolorystyką, rodzajem zdobień i charakterystycznych dekoracji. To szczególnie ważne w przypadku, gdy wnętrza mają niestandardową wielkość i niezbędne jest zastosowanie takich elementów jak drzwi wewnętrzne na wymiar. Szersze lub wyższe modele z indywidualnie dopasowanym wykończeniem będą nie tylko rozwiązaniem funkcjonalnym, ale też ciekawym elementem dekoracyjnym.

Drzwi wewnętrzne na wymiar – na co zwrócić uwagę?

Wewnętrzne drzwi na wymiar  można dopasować do indywidualnych potrzeb i gustu. Idealne dobranie materiału koloru, rozmiaru, jak i stylu oferuje nasz zespół doświadczonych specjalistów, którzy szczegółowo omówią indywidualne potrzeby i pomogą zaprojektować właściwy model. Drzwi wewnętrzne na wymiar Creadoor doskonale pasować będą do każdego rodzaju wnętrz.

W zależności od planowanego wystroju i stylu warto rozważyć rodzaj, jaki będą miały drzwi na zamówienie. Oferujemy duży wybór zarówno modeli fornirowanych, stylizowanych, z nowoczesnym wzorem, jak i lakierowanych – w różnych kolorach. 

W Creadoor wybrać można drzwi wewnętrzne na wymiar w tradycyjnej formie, bezprzylgowe oraz ukryte, szczególnie korzystnie prezentujące się w niewielkich mieszkaniach, biurach, jak i pomieszczeniach w stylu minimalistycznym.   

Nowoczesne drzwi wewnętrzne na wymiar to inwestycja na wiele lat. Wybrane modele powinny być więc funkcjonalne, solidne i estetyczne. Ważna jest w tym przypadku dbałość o najmniejsze szczegóły i niezawodne działanie, a także użycie do ich wykonania najwyższej jakości materiałów. Wszystko to oferuje Creadoor, o czym świadczy mnóstwo pozytywnych opinii wystawionych przez naszych zadowolonych i powracających Klientów.