Ekskluzywne Drzwi Wewnętrzne

DRZWI

STYLIZOWANE

drzwi-stylizowane

Drzwi Stylizowane to idealne połączenie klasyki z nowoczesnością. Zdobione skrzydło osadzone na drewnianej gładkiej ościeżnicy doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Drzwi posiadając wszelkie zalety systemu bezprzylgowego swoją stylistyką nawiązują do szykownych i eleganckich wnętrz klasycznych. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać dowolny model drzwi stylizowanych. Poniżej przykładowe trzy modele dostępne w naszej ofercie.

DRZWI

PŁASKIE

drzwi-plaskie

Nowoczesność w doskonałej jakości. Drewniane drzwi wewnętrzne w systemie bezprzylgowym z ukrytymi zawiasami oraz zamkiem magnetycznym. Drewniana konstrukcja drzwi oraz ościeżnicy sprawiają, że drzwi są stabilne wymiarowo na przestrzeni całego roku przy zmiennej wilgotności powietrza. Skrzydło drzwiowe w pozycji zamkniętej zlicowane jest z opaskami ościeżnicy tworząc gładką płaszczyznę. Drzwi dostępne w dowolnym fornirze naturalnym lub modyfikowanym a także lakierowane kolorem kryjącym z palety Ral lub NCS.

Dostępne także modele skrzydeł drzwiowych ze szkleniem.

DRZWI

LED

drzwi-led

Drzwi z oświetleniem LED, to niewątpliwie jeden z najbardziej przykuwających uwagę produktów naszej marki. Oświetlenie LED w skrzydle drzwiowym to doskonała alternatywa dla standardowego oświetlenia, ale także nietuzinkowa ozdoba. Subtelnie wpasowany profil LED dodaje drzwiom dostojności oraz klasy całemu wnętrzu pozostając w jednej płaszczyźnie ze skrzydłem drzwiowym. Światło w drzwiach może być włączana za pomocą pilota lub włącznika znajdującego się na ścianie.

DRZWI

PRZESUWNE

drzwi-przesuwnex2

Jeśli z powodu braku odpowiedniej przestrzeni układ mieszkania nie pozwala na użycie drzwi otwieranych klasycznie, to system przesuwny jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu unikniesz kolizji skrzydła z innymi drzwiami lub przedmiotami poprzez wsunięciu skrzydła drzwiowego w ścianę (system przesuwny drzwi ukrytych) lub przesunięciu skrzydła drzwiowego na ścianę (system przesuwny naścienny). Wybierając system naścienny możemy zdecydować, czy prowadnica, po której porusza się skrzydło jest widoczna czy nie. System przesuwny Magic sprawia wrażenie lewicujących drzwi przesuwnych.

DRZWI

UKRYTE

drzwi-ukryte

System drzwi z ukrytą ościeżnicą, zwany także systemem bezościeżnicowym, pozwala na zamontowanie skrzydła drzwiowego w jednej płaszczyźnie ze ścianą bez konieczności zabudowy ściany panelami. Dzięki aluminiowej ościeżnicy montowanej na etapie budowlanym skrzydło po zamknięciu jest w jednej płaszczyźnie ze ścianą, co sprawia, że odpowiednio wykończone skrzydło jest trudne do zauważenia.

Możliwości wykończenia:
-farba budowlana
-lakier kryjący z palety RAL/NCS
-tapeta
-lustro
-fornir
-beton strukturalny

DRZWI

TAPICEROWANE

drzwi-tapicerowane

Drzwi tapicerowane to doskonałe rozwiązanie na designerskie ukrycie drzwi w tapicerowanej ścianie. Możliwość wykonania dowolnego wzoru tapicerowania przy użyciu szerokiej gamy materiałów sprawia, że możliwości takiej zabudowy są nieograniczone.

Kolorystyka:
– możliwość doboru dowolnego materiału
– drzwi od strony nie tapicerowane mogą być fornirowane lub lakierowane na dowolny kolor.